Wydział sportowy - komunikaty

Termin składania zgłoszeń przez zawodników przygotowujących się do udziału w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w Toruniu 04-10.12.2023 uległ zmianie.

Nowy termin zgłoszeń został ustalony na dzień 29 listopada. Zawodnicy oraz zespoły z całej Polski mają teraz dodatkowy okres na finalizację niezbędnych procedur związanych z rejestracją do udziału w zawodach.

Sprawdzanie punktacji SSM za 2023 rok

Szanowni Państwo, prosimy kluby/trenerów o sprawdzanie danych dodanych do klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego za udział zawodniczek i zawodników w 2023 roku.

Wszystkie ewentualne błędy w imionach, nazwiskach, nazwach klubów czy też w punktacji prosimy zgłaszać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25.11.2023 r. (Prosimy również o sprawdzenie czy są wpisane poprawne gminy i powiaty!!!)

Klasyfikację z można sprawdzić na stronie www.ssm.insp.waw.pl/ 

Informujemy również, że zgodnie z Regulaminem Współzawodnictwa Młodzieży Uzdolnionej Sportowo na 2022 rok opracowanym na zlecenie ministra właściwego ds. kultury fizycznej:

Część A, pkt 5.3. W punktacji, w sportach indywidualnych, zalicza się wyłącznie wyniki z tych konkurencji, w których ostatecznie sklasyfikowano minimum czterech zawodników, a w konkurencjach par, osad, zespołów, drużyn zalicza się te, w których ostatecznie sklasyfikowano: minimum trzy pary, osady, zespoły, drużyny. Punkty będą przyznane zawodnikowi (parze, osadzie, zespołowi, drużynie), który wystartował w zawodach i ukończył konkurencję lub – w sportach walki – odbył przynajmniej jedną walkę. Zawodnik zdyskwalifikowany lub niesklasyfikowany, nie otrzymuje punktów do współzawodnictwa.

Wydział Sportowy PZB

Sesja zdjęciowa zawodników podczas finałów Mistrzostw Polski Seniorów 

Podczas finałowych gal Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów, zostaną wykonane fotografie wszystkich medalistek i medalistów. Prosimy o przygotowanie strojów startowych oraz klubowych bluz do sesji zdjęciowej. Po wręczeniu medali wszyscy nagrodzeni proszeni są o podejście do punktu fotograficznego. Tak, jak miało to miejsce na wcześniejszych Mistrzostwach Polski innych kategorii wiekowych, prosimy o napisanie imienia i nazwiska drukowanymi literami na dostarczonych kartkach. Zdjęcia będą wykonywane na specjalnie przygotowanych multimedialnych kartach okolicznościowych. Zdjęcia nie będą udostępniane publicznie.

Opłaty startowe są przyjmowane do 21.11.2023 r. Opłatę za start w Pucharach Polski będzie można uiścić również gotówką na miejscu u Organizatora.

Zgłoszeń do Pucharu Polski dokonują wyłącznie Okręgowe Związki Bokserskie (Kluby zgłaszają zawodników do OZB).

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w plikach excel na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w osobnych plikach excel dla każdego Pucharu, tj: U-15 Kobiet, U-15 Mężczyzn, U-17 Kobiet, U-17 Mężczyzn.

Strefa Delegatów

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.