„Tenerife Island”: Polki poznały rywalki w Santa Cruz de Tenerife

6 polskich pięściarek startujących w 4 kategoriach wagowych poznało rywalki w pierwszej edycji zawodów „Tenerife Island” w Santa Cruz de Tenerife (Wyspy Kanaryjskie).

W pierwszych pojedynkach kategorii wagowej do 48 kg Natalia Rok zmierzy się z Dunką Amalie Manich, zaś Angelika Mięgoć z Hiszpanką Martą Lopez.
 
W 2019 roku Sandra Drabik wygrała z Amalie Manich 5:0 podczas XXXVI Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma w Warszawie.
 
W wadze 57 kg Sandra Kruk wylosowała Hiszpankę Jenifer Fernandez, zaś przeciwniczką Darii Parady w kategorii 75 kg będzie kolejna z reprezentantek gospodarzy Patricia Martin. W limicie do 80 kg spotkają się Agata Kaczmarska i Martyna Jancelewicz.
 
To ostatni tegoroczny sprawdzian kadry narodowej kobiet prowadzonej przez trenerkę Karolinę Michalczuk, wybitną polską zawodniczkę, Mistrzynię i Wicemistrzynię Świata, 2-krotną Mistrzynię Europy i 2-krotną Wicemistrzynią Europy. Zdobyła też kilka brązowych medali w MŚ i ME.
 
Główną imprezą 2022 roku będą marcowe Mistrzostwa Świata w Stambule.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.