Mistrzostwa Europy Młodzików: ostatni sprawdzian dziewcząt w Rydze

Trzy polskie młodziczki wezmą udział w turnieju w Rydze (4-8 lipca), ostatnim sprawdzianie przed Mistrzostwami Europy U-14 w Banja Luce.
 
- W łotewskiej stolicy boksować będą Aleksandra Lipniak 44 kg, Alicja Michalak 48 kg i Aleksandra Migaczew 48 kg. Walki finałowe są zaplanowane na niedzielę, a następnego dnia wracamy do Polski – mówi Karolina Koszewska, główna trenerka kadry narodowej dziewcząt.
 
Skład na Mistrzostwa Europy w Bośni i Hercegowinie wkrótce zostanie ogłoszony. - Jeszcze zastanawiam się nad obsadą jednej kategorii wagowej – powiedziała znakomita pięściarka, dziś trenerka Biało-Czerwonych.
 
W ostatnim czasie polskie młodziczki trenowały w COS OPO w Giżycku. – Oprócz naszych dziewczyn, była też zawodniczka z Izraela ze swoim trenerem – dodała Karolina Koszewska.
 
Ostatnie zgrupowanie przed wyjazdem na ME także zaplanowane jest w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku. – Treningi rozpoczynamy 24 lipca, a być może przyjadą Litwinki – stwierdziła nasza trenerka.
 
Z kolei kadra chłopców do lat 14 przygotowuje się do ME pod okiem szkoleniowca Roberta Osmólskiego.
 
 ORLEN - Sponsor Główny Polskiego Związku Bokserskiego
Krajowa Grupa Spozywcza - Partner Strategiczny Polskiego Związku Bokserskiego
Suzuki Polska - Sponsor Generalny Polskiego Związku Bokserskiego
#orlen #KrajowaGrupaSpożywcza #PolishBoxingTeam #PZB
#Suzuki #brachole #StingPolska 
 
 
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.