Suzuki Boxing Night 25: wyjątkowa, ostatnia tegoroczna gala w Sandomierzu

 
 W położonym na siedmiu wzgórzach Sandomierzu, w sobotę 2 grudnia odbędzie się wyjątkowa gala Suzuki Boxing Night 25. To ostatni tegoroczny event tego cyklu, organizowanego przez Polski Związek Bokserski i Suzuki Motor Poland wraz ze Sponsorami i Partnerami. Transmisja w TVP Sport.
 
W Sandomierzu, nazywanym czasem „małym Rzymem”, będą rywalizować reprezentantki i reprezentanci Polski z zawodniczkami i zawodnikami z Węgier i Litwy.
 
Dla naszych pięściarek i pięściarzy to ważny międzynarodowy sprawdzian, a do tego tuż przed Mistrzostwami Polski Seniorek i Seniorów w Toruniu (4-10 grudnia).
 
Na sandomierskim ringu wystąpi dziesięcioro polskich bokserów – pięciu zawodników i pięć zawodniczek.
 
W poszczególnych kategoriach wagowych, w walkach polsko-węgierskich, zmierzą się: 51 kg Jakub Słomiński z Martinem Virbanem, 60 kg Jarosław Iwanow z Istvanem Bundovicsem, 63,5 kg Kirill Globenko z Markiem Balogiem, 67 kg Michał Dawiec z Dominikiem Enekesem, 80 kg Sebastian Kusz z Istvanem Kreko.
 
W pojedynkach kobiet spotkają się: 50 kg Natalia Rok z Litwinką Rugile Cepaite, 57 kg Sandra Kociołek z Węgierką Rebeką Dobos, 60 kg Sandra Kruk z Węgierką Petrą Szabó, 60 kg Patrycha Borys z Węgierką Vivien Budai, 66 kg Aneta Rygielska z Litwinką Augustine Markelionyte.
 
Dziennikarze zainteresowani otrzymaniem akredytacji na galę proszeni są o wypełnienie formularza: https://docs.google.com/forms/d/1A22E6yro0HeT_6H0rkvFa28nkjPGHVXKO6Iz8LfIy9A/edit
 
 
 
 
 
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.