ORLEN S.A. Sponsorem Głównym Polskiego Związku Bokserskiego

Mamy przyjemność poinformować, że ORLEN S.A. został Sponsorem Głównym Polskiego Związku Bokserskiego oraz 10 Kadr Narodowych m.in. Kadry Narodowej Seniorów i Kadry Narodowej Seniorek. Jako Sponsor Główny Polskiego Związku Bokserskiego marka ORLEN będzie obecna na najważniejszych wydarzeniach bokserskich w kraju na czele z Mistrzostwami Polski wszystkich kategorii wiekowych czy podczas gal bokserskich z cyklu Suzuki Boxing Night oraz Suzuki Boxing Promotion.

- Nawiązanie współpracy z firmą ORLEN S.A. jest kolejnym krokiem na drodze do budowania polskiego boksu olimpijskiego, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem i stopniowo wraca na należne mu miejsce w hierarchii polskiego sportu. Wraz z ORLEN S.A. staniemy do walki o najwyższe cele sportowe, w tym medal Igrzysk Olimpijskich - powiedział Grzegorz Nowaczek, Prezes Zarządu Polskiego Związku Bokserskiego.

Ważnym elementem współpracy między PZB a ORLEN S.A. jest wsparcie rozwoju dzieci i młodzieży. W Młodzieżowych Kadrach Narodowych szkoleniem objęte są dzieci od 13 roku życia, co wpływa pozytywnie na poziom selekcji młodych talentów i objęcie ich systematycznym szkoleniem centralnym.

Przed nami rok olimpijski. Jesteśmy przekonani, że wsparcie ORLEN pomoże naszym zawodnikom w zdobyciu kwalifikacji olimpijskich oraz występach na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.