Sprawdzanie punktacji SSM - MP Młodziczek i Młodzików 2022

Szanowni Państwo, prosimy kluby/trenerów o sprawdzanie danych dodanych do klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego za udział zawodniczek i zawodników w Mistrzostwach Polski Młodziczek ii Młodzików, Bytów 2022.

Wszystkie ewentualne błędy w imionach, nazwiskach, nazwach klubów czy też w punktacji prosimy zgłaszać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14.10.2022 r. do godz. 10:00. 

Klasyfikację z Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików można sprawdzić na stronie www.ssm.insp.waw.pl/ 

Informujemy również, że zgodnie z Regulaminem Współzawodnictwa Młodzieży Uzdolnionej Sportowo na 2022 rok opracowanym na zlecenie ministra właściwego ds. kultury fizycznej:

Część A, pkt 5.3. W punktacji, w sportach indywidualnych, zalicza się wyłącznie wyniki z tych konkurencji, w których ostatecznie sklasyfikowano minimum czterech zawodników, a w konkurencjach par, osad, zespołów, drużyn zalicza się te, w których ostatecznie sklasyfikowano: minimum trzy pary, osady, zespoły, drużyny. Punkty będą przyznane zawodnikowi (parze, osadzie, zespołowi, drużynie), który wystartował w zawodach i ukończył konkurencję lub – w sportach walki – odbył przynajmniej jedną walkę. Zawodnik zdyskwalifikowany lub niesklasyfikowany, nie otrzymuje punktów do współzawodnictwa.

Wydział Sportowy PZB

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.