Trzy złote medale polskich młodzików w Bratysławie

 
10 medali, w tym 3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe, zdobyli polscy młodzicy w turnieju międzynarodowym Olympic Hopes Open Air w Bratysławie.
 
- Na najwyższym stopniu podium stanęli Brajan Czarnecki (46 kg), Filip Dopierała (54 kg), Natan Styczek (70 kg) – mówi Robert Osmólski, trener kadry narodowej U-14.
 
Wszyscy wymienieni pięściarze wygrali po 2 walki w stolicy Słowacji.
 
Biało-Czerwoni przygotowują się do Mistrzostw Europy, które w terminie 1 – 11 sierpnia odbędą się w Banja Luce w Bośni i Hercegowinie.
 
- Drugie miejsce zajęli Dominik Adamski (40 kg), Jan Kilik (44 kg), Tymon Krasnopolski (46 kg), Oskar Sałaga (57 kg), a trzecie Igor Jagiełło (48 kg), Alex Mikołajczyk (50 kg), Antoni Wilkoszyński (52 kg) – powiedział selekcjoner Robert Osmólski.
 
Jak dodał, na złoto zasłużył również Dominik Adamski. – Po dwóch wygranych pojedynkach, w finale też był lepszy w mojej ocenie od rywala. Generalnie chłopcy spisali się dobrze, mimo że było 3 zawodników z młodszego rocznika 2011, tj. wspomniany Dominik oraz Jan Kilik i Igor Jagiełło.
 
To był ostatni start zagraniczny przed ME, ale młodzików czeka jeszcze kilka sprawdzianów w kraju.
 
ORLEN - Sponsor Główny Polskiego Związku Bokserskiego
Krajowa Grupa Spozywcza - Partner Strategiczny Polskiego Związku Bokserskiego
Suzuki Polska - Sponsor Generalny Polskiego Związku Bokserskiego

#orlen #KrajowaGrupaSpożywcza #PolishBoxingTeam #PZB
#Suzuki #brachole #StingPolska
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.