Puchar Świata w Budvie: Rondoś i Zakrzewski z medalami

Igor Rondoś (80 kg) Krzysztof Zakrzewski (+92 kg) zwyciężyli w środowych walkach ćwierćfinałowych i zapewnili sobie medale w turnieju juniorskiego Pucharu Świata „Perła Adriatyku” w czarnogórskiej Budvie.

- Na punkty Igor Rondoś wygrał z Gruzinem Erekle Chubinidze, a Krzysztof Zakrzewski z Chorwatem Viktorem Sejdiciem – mówi trener Dariusz Gumowski.

W innym pojedynku ćwierćfinałowym Wadim Konszewicz (67 kg) przegrał z Sumitem z Indii.

Jak na razie bilans Biało-Czerwonych to 7 zwycięstw w 8 pojedynkach mężczyzn i kobiet.

W czwartek do rywalizacji wracają Polki, a kolejne walki stoczą też Polacy.

Turniej w Czarnogórze jest etapem przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Europy w chorwackim Poreczu. Początek zawodów 3 kwietnia.