Kajetan Bajzert złotym medalistą turnieju „Dracula Open” w Rumunii

Kajetan Bajzert zdobył złoty medal w kategorii 80 kg w rywalizacji kadetów w turnieju „Dracula Open” w rumuńskim Ploeszti. W niedzielnym finale polsko-polskim Kajetan Bajzert pokonał niejednogłośnie Borysa Płachtę. Podobnie jak Borys Płachta, srebrne medale wywalczyli Mateusz Adamski (46 kg) i Adrian Drewnowski (50 kg).

W finałach Mateusz Adamski przegrał z Rumunem Andrei Virsonem, a Adrian Drewnowski z Uzbekiem Muhamadem Ukimovem.
Brązowe medale zdobyli Filip Bochenek (48 kg) i Jakub Gruszka (60 kg). Naszych bokserów w rumuńskich zawodach prowadzili trenerzy Dariusz Gumowski i Tomasz Mróz. Biało-Czerwoni przygotowują się do czerwcowych Mistrzostw Europy Kadetów w Sarajewie. Głównym szkoleniowcem kadry młodzieżowej jest Dariusz Kochanowski.