Ponad 100 uczestników na międzynarodowym campie sparingowym w Pile

W dniach 7-10 lutego w Pile odbył się międzynarodowy camp sparingowy, na którym spotkało się ponad 100 zawodników z Polski, Czech i Litwy. Camp był organizowany przez klub Sporty Walki Piła, który zaprosił do wspólnych treningów i sparingów zawodników z kategorii wiekowych kadet i junior.  W Pile licznie pojawiły się reprezentantki kadry narodowej kadetek i juniorek.

Camp sparingowy był doskonałą okazją do sprawdzenia formy i umiejętności przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. W trakcie czterech dni odbyło się ponad 100 sparingów szkoleniowych oraz wiele rund sparingów zadaniowych, które pozwoliły na wymianę doświadczeń i poprawę techniki.

- Jestem zadowolony, że udało się ściągnąć rywali zza granicy i nasi zawodnicy i zawodniczki mieli okazję do kolejnych międzynarodowych konfrontacji. Zwłaszcza w kontekście licznej grupy kadetek i juniorek przygotowujących się do mistrzostw Europy. Cieszy też odzew polskich klubów, które tak licznie odpowiedziały na nasze zaproszenie do udziału w campie - powiedział Przemysław Leniec, trener i organizator campu.

Czterodniowy intensywny obóz sparingowy w Pile był jednym z elementów przygotowań do Mistrzostw Europy Juniorek i juniorów, które odbędą się w dniach 02-15 kwietnia w miejscowości Poreč (Chorwacja).

 

 

 

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.