Puchar Polski U-15 i U-17: rozpoczął się turniej w Ciechocinku, 18 walk pierwszego dnia

 
18 walk w kategoriach wiekowych U-15 i U-17 stoczyli pięściarze w pierwszym dniu Pucharu Polski w Ciechocinku. W środę do rywalizacji przystąpią także zawodniczki w tych grupach.
 
We wtorek bokserzy w U-15 (rocznik 2008-09) walczyli w wagach do 60 kg i +80 kg, zaś w U-17 (2006-07) w kat. 63,5 kg.
 
W limicie do 60 kg zwycięstwa odnieśli Gracjan Ambroziewicz, Stanisław Kharchenko, Patryk Dudek, Daniel Łysenko, Adam Stodulski, Bruno Skrzecz, Jakub Gruszka, Emil Konieczny, Stanisław Changat, Jakub Bultrowicz.
 
Wszyscy wymienieni awansowali do 1/8 finału. Na tym etapie z rozstawienia jest 6 zawodników.
 
Natomiast w +80 kg swoje pojedynki wygrali i do ćwierćfinałów zakwalifikowali się: Maciej Klotzet, Dawid Marciniak, Igor Górniak, Jerzy Armatys.
 
W U-17 w 63,5 kg triumfowali pierwszego dnia: Konrad Łęgowski, Jakub Pleszewicz, Piotr Milczarek, Ibragim Sulimanov. To były walki 1/16 finału.
 
Dzisiaj odbędzie się łącznie 60 pojedynków w U-15 i U-17 chłopców i dziewcząt.
 
Organizatorami zawodów pucharowych są Ciechociński Klub Bokserski „Potężnie”, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Bokserski i Polski Związek Bokserski.
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.