ZAPRASZAMY NA MECZ POLSKA – NIEMCY W CETNIEWIE 18.04.2019r. WAGA ZAWODNIKÓW DZIEŃ WCZEŚNIEJ

Polski Związek Bokserski zaprasza wszystkich sympatyków boksu olimpijskiego na oficjalny mecz reprezentacji narodowych seniorów Polski i Niemiec, który zostanie rozegrany w dniu 18.04.2019r. (czwartek) w Hali Sportowej COS OPO Cetniewo we Władysławowie, przy ul. Żeromskiego 52. Wstęp wolny!!!

Będzie to pierwszy w tym sezonie mecz naszych reprezentantów w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Projektu, w ramach którego biało-czerwoni krzyżują rękawice z zawodnikami reprezentującymi barwy innych federacji narodowych w oficjalnych spotkaniach międzypaństwowych. Przypomnijmy, że przed dwoma sezonami - 21.04.2017 r. - na ringu w Brodnicy Polacy pokonali drużynę niemiecką 12:8. 

Tych wszystkich, którzy tego dnia nie będą mogli przybyć do Cetniewa zapraszamy przed ekrany telewizorów na bezpośrednią transmisję telewizyjną, którą przeprowadzi TVP SPORT.

Początek transmisji – godz. 18.00

Informujemy jednocześnie, że dzień wcześniej – 17.04.2019r. (środa) – także na terenie COS OPO Cetniewo we Władysławowie odbędzie się konferencja prasowa i oficjalna waga zawodników obu drużyn.

Start o godz. 18.00.

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.