czw_F.png

Polacy wyjechali na turniej drużynowy na Ukrainę 

Dziś rano (12 września) z Krakowa do Lwowa udała się reprezentacja Polski Seniorów na turniej drużynowy, w którym wezmą także udział Kuba, Bułgaria i gospodarz Ukraina. 
 
- Niestety na Ukrainę nie pojechali Maciej Jóźwik (BKS Skorpion Szczecin), który miał problem z osiągnięciem limitu kategorii -52kg oraz Łukasz Niemczyk (Champion Chojnów) z wagi -69kg. On z kolei doznał kontuzji barku. W tej sytuacji będziemy występowali w 8-osobowym składzie – mówi Jerzy Baraniecki, trener współpracujący z głównym szkoleniowcem kadry Ivanem Juszczenko. 
 
Na miejscu we Lwowie Biało-Czerwonych czekają bardzo wymagający i zarazem atrakcyjni przeciwnicy, na czele z reprezentacją Kuby. 
 
- Kubańczycy przyjechali do Europy w bardzo szerokim składzie. Część ich zawodników wystąpi na Ukrainie, zaś pozostali jadą na mecz z Rosją 14 września – dodał Jerzy Baraniecki. 
 
Kadra Biało-Czerwonych 
 
49 KG Jakub Słomiński (KS Wda Świecie) 
56 KG Marcin Hejosz (Copacabana Konin) 
60 KG Radomir Obruśniak (KSW Róża Karlino) 
64 KG Damian Durkacz (KS Spartan Knurów) 
75 KG Bartosz Gołębiewski (KKB RUSHH Kielce) 
81 KG Mateusz Goiński (KB Zagłębie Konin) 
91 KG Aleksander Celejewski (Radomiak Radom) 
+91KG Adam Kulik (PACO Lublin) 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.