Holendrzy rekomendują „European Shadowboxing Challenge”

 

Z powodu pandemii koronawirusa nie odbywają się turnieje bokserskie, ale prezydent Holenderskiej Federacji Bokserskiej Boris Van der Vorst rekomenduje specjalną rywalizację „European Shadowboxing Challenge” za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Projekt został zaprezentowany na stronie internetowej EUBC. Mistrzostwa Shadowboxing mogą być nowym rodzajem aktywności dla pięściarzy. Wymagana jest tylko jedna osoba, która będzie wykonywała różne ćwiczenia - walkę z cieniem.

Wszyscy zawodnicy mogą nagrywać filmiki wideo trwające po 15-30 sekund. Następnie trzeba je zamieścić w portalach społecznościowych – Instagram, Facebook, ale muszą być oznaczane hasztagami: #EUBC #AIBA #NF #ShadowBoxingChallenge #ShadowBoxing #PunchChallenge #EUBCevent #EUBCchallenge.

EUC (Europejska Konfederacja Boksu) i profesjonalne jury wybiorą zwycięzców w 3 różnych kategoriach: elita, młodzież i weterani. Na najlepszych czekają nagrody.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.