EKSTRA LIGA BOKSU OLIMPIJSKIEGO - DO ZAKOŃCZENIA POZOSTAŁY JUŻ TYLKO DWA MECZE

Już tylko 2 mecze pozostały do rozegrania w tegorocznym sezonie Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego. Tytuł mistrzowski ma zapewniony BKS Skorpion Szczecin, a wicemistrzostwo walczą Wielkopolska Bokserska Drużyna Ligowa i Leone Imperium Boxing Wałbrzych. 

- BKS Skorpion Szczecin zdobył 10 punktów w 6 ligowych spotkaniach i obronił tytuł wywalczony w 2018 roku. Dekoracja złotych medalistów odbędzie się przy okazji naszego turnieju "O Puchar Skorpiona" - mówi Marcin Stankiewicz, jeden z trenerów szczecińskiego klubu i koordynator Ekstra Ligi. 

Pięściarze Skorpiona Szczecin w tym sezonie wygrali 5 meczów, a przegrali tylko pod koniec kwietnia z Leone Imperium Boxing 9:15. Spotkanie odbyło się w wałbrzyskiej Galerii Victoria. 

- W najbliższą sobotę, 9 listopada walczymy z zespołem Wilki Kujaw, a mecz rozpocznie się o g. 18:00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów ul. Piotra Wysockiego 11A. Za tydzień, 16 listopada w Oławie spotkamy się z drużyną z Wielkopolski, a stawką tego meczu będzie srebrny medal Mistrzostw Polski - powiedział Krzysztof Sadłoń, który współprowadzi wałbrzyski zespół. 

- Całego składu na najbliższy mecz z Wilkami Kujaw oczywiście nie podam, ale kibice na pewno zobaczą w akcji Patryka Trochimiaka, Piotra Tobolskiego, czy Pawła Sajdę - dodał szkoleniowiec Leone Imperium Boxing Wałbrzych. 

W tabeli prowadzi BKS Skorpion Szczecin 10 pkt 80:63, drugie miejsce zajmuje Wielkopolska Bokserska Drużyna Ligowa 6 pkt 58:61, trzecie Leone Imperium Boxing Wałbrzych 4 pkt 49:47, a czwarte Wilki Kujaw 0 pkt 51:67.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.