Gostyń, Wałcz i Sokółka wśród gospodarzy Mistrzostw Polski 2023

Bardzo dużo ciekawych turniejów krajowych i zagranicznych zostało zaplanowanych na 2023 rok. Gospodarzami zawodów rangi Mistrzostw Polski będą m.in. Gostyń (woj. wielkopolskie), Wałcz (woj. zachodniopomorskie) i Sokółka (woj. podlaskie).
 
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, czyli MP Kadetów, organizowana będzie jako XXIX OOM “Zachodniopomorskie 2023”, a rywalizacja pięściarek i pięściarzy do lat 16 odbędzie się od 14 do 20 kwietnia w Wałczu.
 
Z kolei MP Juniorów i Juniorek do lat 18 rozegrane zostaną w Sokółce w terminie 5-11 czerwca.
 
Natomiast w Gostyniu 3-7 października o medale mistrzostw kraju rywalizować będą najmłodsi – MP Młodziczek i Młodzików.
 
Później odbędą się jeszcze Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U–23 (16-21 października) i Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Elite (12-17 listopada).
 
W 2023 roku nie zabraknie także turniejów międzynarodowych w Polsce. Memoriał Feliksa Stamma odbędzie się w dniach 23-28 maja, Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet 4-10 września w Gliwicach, a Memoriał Leszka Drogosza 18-24 września w Kielcach. Polski Związek Bokserski przygotowuje także cykl gal Suzuki Boxing Night, organizowanych wspólnie z Suzuki Motor Poland.
 
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.