ABO---SZCZYTNO-2018-1.jpg

AKADEMIA BOKSU OLIMPIJSKIEGO” W SZCZYTNIE

Kolejnym etapem realizacji przez PZB Programu „Akademia Boksu Olimpijskiego” jest trwający aktualnie obóz sportowy w Szczytnie, w którym udział bierze 41 uczestników.

Opiekę szkoleniową na tym obozie stanowią: Zenon JagiełłoMaciej Frąckiewicz oraz Piotr Luczek.

Przypomnijmy, że finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki Program „Akademia Boksu Olimpijskiego” w ramach jego realizacji opiera się na: promocji sportu wśród młodzieży, będącego alternatywą dla zjawisk patologicznych, a także jest podstawą selekcyjną do przyszłego naboru do uprawiania szlachetnej szermierki na pięści.

Obóz zorganizowany jest w bardzo urokliwym zakątku Szczytna – mówi koordynator Programu ABO Dariusz Karpiński. – Uczestnicy obozu obok zajęć sportowych mają okazję zapoznania się z turystycznymi atrakcjami tego regionu.

Dodatkowo jeszcze warto wskazać, że obóz ten – wraz z wcześniej zorganizowanym w Grudziądzu – są bardzo atrakcyjną ofertą wakacyjną, podczas której młodzież ma możność osobistego spotkania się ze sportem.

Kolejnym wydarzeniem w ramach Programu „Akademia Boksu Olimpijskiego”, które odbędzie się jeszcze podczas tych wakacji będzie obóz w miejscowości Przyjezierze w terminie 19-31.08.2018r.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.