PATRYCJA-BORYS-Z-TRENERAMI-_SUBOTICA.jpg

DWA BRĄZOWE MEDALE POLAKÓW W „GOLDEN GLOVE OF VOJVODINA” W SUBOTICY

Tegoroczna edycja rozgrywanego w Suboticy Turnieju o „Złote Rękawice Vojvodiny” przeszła do historii. Był to bardzo mocno obsadzony turniej zarówno w rywalizacji juniorek, jak i juniorów. Dlatego też każde zwycięstwo i każde wywalczone miejsce na turniejowym podium stanowi dla naszych reprezentantów spory osobisty sukces. Ostateczenie nasi reprezentanci wracają do kraju z dwoma brązowymi medalami, który zdobyli: Patrycja Borys w kat. 69 kg orazDaniel Piotrowski w kat 64 kg.

A oto komplet wyników Polek i Polaków na serbskim ringu:

W kat. 51 kg/K: Wiktoria Rogalińska przegrała w eliminacjach z Kittiyą Nampai (THA) 5:0

W kat. 56 kg/M: Robert Zakharyan przegrał w eliminacjach z Edinem Alkovicem (MNE) 4:1.

W ka. 60 kg/K: Daria Puszka przegrała w ćwierćfinale z Nune Asatryan (RUS) 5:0

W kat. 64 kg/M: Daniel Piotrowski pokonał w ćwierćfinale Djordje Ivanovica (MNE) 3:2. Z kolei w półfinale przegrał z Akashem (IND) 5:0, zdobywając brązowy medal.

W kat. 69 kg/K: Patrycja Borys wygrała w eliminacjach z Ivoną Brnic (CRO) 5:0. Następnie w ćwierćfinale pokonała Masę Bisbayevą (KAZ) 5:0. Natomiast w półfinale zdaniem sędziów przegrała z Lalitą (IND) 4:1, zdobywając brązowy medal.

W kat. 75 kg: Natalia Gajewska przegrała w ćwierćfinale z Nadią Ryabets (KAZ) 5:0

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.