Mistrzostwa Europy w Erywaniu: przegrana Daniela Piotrowskiego

Irlandczyk Luke Maguire pokonał naszego reprezentanta Daniela Piotrowskiego jednogłośnie na punkty w 1/16 finału kategorii 71 kg w Mistrzostwach Europy w Erywaniu.

Walka odbyła się we wtorkowe południe czasu polskiego. Niestety Daniel Piotrowski był słabszy od swojego rywala i przegrał 0:5 (27-30, 27-30, 27-30, 27-30, 25-30).
 
Jutro w stolicy Armenii boksować będzie 3 Polaków, a każdy z nich w 1/18 finału: 57 kg Paweł Brach z Hiszpanem Antonio Barrulem Fernandezem, 60 kg Jarosław Iwanow z Ukraińcem Iuriiem Shestakiem i Tomasz Niedźwiecki z Ukraińcem Serhiiem Horskovem.
 
Z losowania w ćwierćfinale jest Jakub Słomiński (48 kg). O medal powalczy w piątek, 27 maja z Turkiem Metehanem Adiguzelem.
 
ME w boksie mężczyzn odbywają się po 3-letniej przerwie. W reprezentacji Biało-Czerwonych są także m.in. Daniel Durkacz (67 kg), Mateusz Bereźnicki (92 kg) oraz Oskar Safaryan (+92 kg).

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.